Швидкий онлайн кредит,
на картку!

Скільки грошей Вам потрібно?

-
+

На який термін?

-
+
Промокод
Кредит
0 грн.
Повернути до
00.00.20XX
Відсотки, грн.
0 грн.
Знижка
0 грн.
Загалом до сплати
0 грн.

Для отримання кредиту потрібно зробити лише декілька кроків

1
Хто може взяти кредит?
 • Фізична особа
 • Особа від 18 років
 • Громадянин України
2
Що для цього потрібно?
 • Підключення до інтернету
 • Наявність дійсного паспорта України
 • Наявність банківської картки
 • Мобільний телефон
 • Номер ІПН
3
Як взяти онлайн кредит?
 • Оберіть необхідну суму
 • Заповніть реєстраційну форму - це лише 5 хвилин
 • Після схвалення гроші у вас на рахунку
4
Коли я отримаю гроші?
 • В робочі години Ви отримаєте кошти протягом 15 хвилин
 • Ми працюємо без вихідних з 9:00 по 19:00. Ви можете подати заявку на позику в будь-який час
Маєте запитання? Ми зателефонуємо вам

Спробуйте наш швидкий онлайн-кредит!

Як небанківська компанія, ми маємо багато переваг перед банками, і найголовніше, що ми можемо надати позику онлайн, за кілька хвилин. Все, що вам потрібно, це інтернет, мобільний телефон та паспорт. Здається, сьогодні безглуздо йти до банку, стояти в черзі та підписувати пачки паперів, коли Ви маєте можливість отримати позику онлайн, не виходячи здому. Швидкий онлайн-кредит Cool Credit призначений насамперед для тих,хто потребує позики прямо зараз.

Подача заявки на кредит, як правило, займає лише кілька хвилин, важливо лише обрати суму кредиту (до 20 тис.Грн.) та термін (до 30 днів). Заповніть просту форму, вказавши вашу особисту інформацію. Саме так має виглядати небанківський кредит - просто та швидко! Решту робіт виконуватимуть наші спеціалісти, які повідомлять Вас через SMS про затвердження вашої позики. Ми можемо надіслати кошти протягом 10 хвилин, тобто швидше, ніж доїхати до відділення банку.

Ми оцінюємо кожну заявку повністю індивідуально і не караємо наших клієнтів за несвоєчасну оплату рахунків. Як відповідальний кредитодавець захищаємо своїх клієнтів від надмірної заборгованості. Ми є експертами у світі фінансів і маємо ліцензію Національного банку України, що здійснює державне регулювання у сфері ринку фінансових послуг. Ми прислухались до потреб наших клієнтів, тому поєднали простоту, швидкість, справедливість і створили наш сервіс онлайн-кредитування.

На що Ви чекаєте? Ви можете отримати гроші протягом 15 хвилин
Поширені запитання
Подача заявки на отримання кредиту здійснюється онлайн. Ми можемо відправити Вам гроші практично відразу після укладення договору.
Ми не банк. У нас Ви можете обійтися без гарантії та поручителя.
Так, можете. Наш процес затвердження дає вам шанс на отримання кредиту, навіть якщо Вам відмовлять традиційні фінансові установи. Однак при схваленні позики ми беремо до уваги ваші фінансові можливості погашення кредиту. Це захищає обидві сторони - нас самих і, головне, вас.
Якщо виникли труднощі з оплатою кредиту, у Вас є можливість продовжити кредит на термін від 5 до 30 днів, сплативши нараховані відсотки на поточний момент. Кількість продовжень необмежена.
Так, Ви можете погасити кредит достроково, сплативши отримані кошти та нараховані відсотки за термін користування на поточний момент. Додаткових витрат не передбачено.
Ви не зобов'язані! Кредит надається на споживчі цілі, тому Ви можете використовувати кошти на придбання споживчих товарів, послуг, навчання, лікування тощо.
Ми оцінюємо кожну заявку повністю індивідуально. Як відповідальний кредитодавець захищаємо своїх клієнтів від надмірної заборгованості. Ми є експертами у світі фінансів і маємо ліцензію Національного банку України, що здійснює державне регулювання у сфері ринку фінансових послуг. Ми прислухались до потреб наших клієнтів, тому поєднали простоту, швидкість, справедливість і створили наш сервіс онлайн-кредитування.