Оновлена політика нарахування процентів та реструктуризація у період воєнного стану для кредитних договорів укладених до 24.02.2022

Щодня українці роблять все, щоб перемогти. Попереду - не лише перемога, а й відбудова України.

COOL CREDIT розуміючи скрутну ситуацію українців та приймаючи до уваги рекомендації Національного банку щодо встановлення кредитних канікул та реструктуризації заборгованості, прийняв рішення припинити нарахування всіх процентів за кредитами коли почалась війна. COOL CREDIT треба поступово повертатися до роботи, щоб відновити найближчим часом кредитування тих українців, хто має потребу в коштах,  щоб сплачувати податки та забезпечувати громадян робочими місцями, бо ми вважаємо, що це і є шлях до швидшого відновлення економіки нашої країни.

Починаючи з 19.05.2022 встановлюється наступна політика нарахування процентів та погашення заборгованості:

  • З 19 травня ми відновлюємо нарахування по кредитним договорам укладенних до 24.02. Проценти будуть нараховуватися за СТАНДАРТНОЮ ставкою - 1% на день від фактичного залишку кредиту. Вона застосовується у разі відсутності платежів з пролонгації кредиту. Автоматично зменшується до рівня пільгової ставки - 0,1% на день протягом періоду зробленої пролонгації.
  • Умовою для отримання пільгової ставки - 0,1% на день – це погашення усіх нарахованих відсотків.
  • обто фактично проценти не будуть нараховуватися протягом обраного вами періоду пролонгації, що допоможе вам робити часткове погашення заборгованності без збільшення нарахувань.
  • У випадку несплати чергового платежу для пролонгації, клієнт автоматично переходить на обслуговування кредитної заборгованості за стандартною ставкою 1%.

Для всіх клієнтів починає діяти програма реструктуризації заборгованості:

  • Списання нарахованих відсотків за умови повного повернення тіла кредиту одним платежем - для всіх кредитів – Щоб скористатися умовами реструктуризації треба зафіксувати це попередньо зі спеціалістом по роботі з клієнтами.

Ми також підтримуємо тих, хто захищає нашу країну. Порядок підтримки таких позичальників будуть формуватися з урахуванням законодавчого регулювання.

Для отримання додаткової інформації ви можете звернутись за номером телефону 0800 353 207 в робочі дні з 9:00 до 18:00, у вихідні з 10:00 до 18:00

Для розгляду вашого питання ви також можете направити письмове звернення на пошту компанії: info@coolcredit.ua

Ми вдячні всім нашим клієнтам, хто в ці складні часи продовжує своєчасно вносити платежі.

Сколько денег Вам нужно?

-
+

На какой срок?

-
+
Промокод
Кредит
0 грн.
Вернуть к
00.00.20XX
Проценты, грн.
0 грн.
Скидка
0 грн.
Общая сумма к оплате
0 грн.
Возникли вопросы? Мы позвоним вам

Читайте также