Нові правила роботи фінансових установ

Держава ухвалила Закон України № 2120-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану" (далі — Закон).

Відповідно до нього, були змінені правила роботи для фінансових установ, що надають послуги з кредитування. Вони діятимуть на період військового стану та в 30-денний строк із дня його припинення.

Основні нововведення:

  • На час дії воєнного стану та в тридцятиденний строк після дня його припинення споживачеві не нараховуються штрафи та пеня.

  • У цей період кредитор не може збільшувати процентну ставку за користування кредитом.

Важливо розуміти:

  • Нові правила не передбачають скасування відсотків за користування кредитними коштами. Таке нарахування є правомірним з боку кредитора та залишається на його розсуд.

  • Нові правила також не зобов'язують кредиторів надавати клієнтам так званих “кредитних канікул”, під якими розуміється не прощення боргу, а лише відтермінування його оплати по тілу кредиту та відсотків під час воєнного стану в країні.

Що запропонувала компанія COOL CREDIT своїм клієнтам?

Компанія COOL CREDIT, розуміючи, які складні часи зараз для всіх і що кожен потребує підтримки, вирішила піти назустріч своїм клієнтам та надала абсолютно всім клієнтам «кредитні канікули». З 24 лютого ми призупинили нарахування відсотків у всіх позиках.

Важливо розуміти, що «кредитні канікули» — це не прощення боргу, а відстрочка виплат за тілом кредиту та відсотків під час дії воєнного стану в Україні. Тобто під час канікул позичальнику не нараховуються відсотки за кредитом, щоб не створювати кредитне навантаження, але це не означає, що позичальник звільнюється від виконання своїх зобов'язань.

Дуже просимо Вас знайти можливість розрахуватися за кредитами. Цим Ви допоможете економіці країни і допоможете нам швидше повернутися до видачі кредитів тим, хто цього потребує.

Слава Україні!

Скільки грошей Вам потрібно?

-
+

На який термін?

-
+
Промокод
Кредит
0 грн.
Повернути до
00.00.20XX
Відсотки, грн.
0 грн.
Знижка
0 грн.
Загалом до сплати
0 грн.
Маєте запитання? Ми зателефонуємо вам

Читайте також