Взяти гроші в борг в Україні від CoolCredit

Гроші в борг: швидко та просто

Не новина, що рівень життя простого українця з кожним роком стає гіршим, середні зарплати не завжди можуть перекрити платіжки за комуналку, а мова про вагомі покупки взагалі не ведеться. Саме тому так часто, коли до зарплати залишається кілька днів чи тижнів, можуть виникати неочікувані фінансові негаразди. Поламана побутова техніка, без якої не обійтись, непогашений борг за комунальні послуги, витрати на здоров’я чи день народження у близької людини, яку так хочеться потішити. Усі ці ситуації змушують замислитись, де взяти гроші терміново, і є декілька джерел, куди можна звернутись:

  • офіційні банки України. Вони пропонують оформити кредитні картки чи позики на певних умовах. Проте є кілька вагомих нюансів, які змушують оминути цей варіант. Серед них збір чималої кількості документів, довідок про доходи, майно під заставу чи пошук поручителів. Окрім того, жоден банк не дасть гроші в борг одразу у момент звернення, адже процес перевірок досить тривалий. Якщо у позичальника на додачу погана кредитна історія або ж повністю відсутня кредитна історія, тоді розраховувати на займ взагалі не варто;
  • ломбарди досить популярні в українських реаліях, коли слід залишити щось під заставу для отримання готівки. Це може бути, як побутова техніка, так і дорогих брендів одяг чи будь-яке цінне майно. Проте і тут є чимало мінусів. Щоб взяти гроші терміново, прийдеться знайти дорогу річ, за яку платять в кілька разів менше собівартості. Щоб її викупити, треба повернути суму з відсотками, якщо ж не повернете, то річ залишиться у ломбарді;
  • друзі та знайомі - це варіант для тих, хто не соромиться просити про послугу. Проте гроші в борг краще не брати у близьких людей, адже часто через такі борги виникають суперечки та непорозуміння, які руйнують дружбу;
  • макрофінансові компанії - чи не найкраще місце, де можна взяти гроші в борг терміново та цілодобово. Однією з таких компаній являємось ми. Позичальник має можливість отримати потрібну суму у стислий термін, близько 15 хвилин, незалежно від дня та часу доби. Крім цього, для нас неважлива кредитна історія, і для оформлення потрібно мінімум речей.

Очевидно, що МФО - це найкраще рішення, щоб отримати гроші в борг швидко та на максимально вигідних умовах.

Переваги кредитування онлайн

Короткостроковий кредит онлайн - це відмінне розв'язання фінансових проблем. На відміну від українських банків, ми ведемо більш гнучку політику відбору позичальників. Саме тому не вимагаємо довідок із місця роботи, підтвердження офіційного працевлаштування чи права власності на майно. У нас створено власний алгоритм аналізу платоспроможності клієнтів, який практично миттєво видає результат. Подати заявку на потрібний термін та отримати гроші в борг на картку можна буквально за 3-5 хвилин, час очікування схвалення теж займає менш як 15 хвилин і кошти на рахунку.

Взяти гроші в борг можуть практично усі громадяни України від 18 до 70 років, в тому числі студенти, пенсіонери, мами у декреті та тимчасово безробітні. Для цього потрібно лише:

  • український паспорт або ID-карта;
  • ідентифікаційний код;
  • електронна пошта та активний номер телефону;
  • банківська картка, на яку будуть зараховані кошти.

Гроші в борг у будь-який час

Вагомою перевагою є і те, що не треба думати, де взяти позику терміново, коли на дворі третя ночі або тривають святкові вихідні, адже ми працюємо цілодобово. Таким чином кредит онлайн може допомогти у розв'язанні фінансової проблеми, коли немає часу на банки чи бажання просити позики у родичів та друзів.

Всі умови кредитування абсолютно прозорі та прописані у договорі, після підписання якого, вони не можуть змінюватись. Цей документ має таку ж юридичну силу, як і укладений у фізичному відділенні банку. Тому не слід боятись підводних каменів, просто беріть гроші в борг, вчасно сплачуйте та позбавтесь зайвих стресів із банками.

Скільки грошей Вам потрібно?

-
+

На який термін?

-
+
Промокод
Кредит
0 грн.
Повернути до
00.00.20XX
Відсотки, грн.
0 грн.
Знижка
0 грн.
Загалом до сплати
0 грн.
Маєте запитання? Ми зателефонуємо вам

Читайте також