Позика на карту терміново від CoolCredit

Терміновий кредит на карту в будь-який час

Не так давно отримати позику можна було лише у банку і для цього потрібно було зібрати чимало документів, підтвердити свою платоспроможність чи закласти майно, а часом і шукати поручителів. Вся процедура займала не один день, а виснажливі походи у відділення та простоювання в чергах дратували ще більше. Сьогодні доступне онлайн кредитування, що значно спрощує цей процес та дозволяє отримати терміновий кредит на картку в будь-який час.

Сайт, як мікрофінансова організація, працює для вас онлайн 24/7. Тобто для отримання грошей в борг під відсотки на певний термін, не потрібно ані шукати найближчі відділення, ані витрачати час та сили на збір низки паперів, ані довго очікувати на схвалення. Позика на карту терміново в неділю чи вночі - це легко, адже процес автоматизований та не потребує жодних особливих речей.

Що потрібно для отримання кредиту?

Коли терміново потрібні гроші на картку, незалежно від того, на що вони знадобилися, то не виникає бажання йти в банк та чекати рішення. В таких випадках краще одразу звертатися до нас. Для кредитування знадобиться лише:

 • паспорт громадянина України віком від 18 до 70 років;
 • ідентифікаційний код (ІПН);
 • електронна пошта та актуальний телефонний номер (для отримання коду верифікації та зв’язку у разі виникнення потреби);
 • банківська картка, на яку буде перераховано терміновий кредит.

Тобто не знадобиться просити на роботі довідки про доходи, шукати поручителів чи доводити свою платоспроможність. Умови максимально прості.

Розмір відсоткової ставки при оформленні позики на карту

Терміново отримати гроші в будь-який час доби це реальність, проте є декілька нюансів, про які не слід забувати. Відсоткова ставка нараховується не щомісячно, як у банках, а щоденно, тому варто одразу прорахувати термін, на який знадобиться сума. Важливо також і те, який раз ми співпрацюємо. Якщо мова про постійних клієнтів, котрі вчасно повертали попередні борги, то ставка для них буде максимально вигідною.

Щоб зрозуміти, яку суму доведеться повернути, на сайті створено зручний калькулятор. Виберіть потрібну суму та термін, а в результаті побачите, скільки грошей слід повернути. Не слід хвилюватись, що відсоткові ставки будуть зростати під час користування грошима, бо після підписання договору, умови не будуть змінюватись. Це означає, що коли потрібен терміновий кредит на картку, можете сміливо звертатись до нас.

Чи можна отримати позику з поганою кредитною історією?

Багато українців навіть не намагаються отримати вигідний кредит через погану кредитну історію. Несвоєчасно сплачений попередній борг чи повна відсутність кредитної історії це сигнал для банків відмовити у наданні фінансової підтримки, але для нас це не привід для відмови. Ви можете подати заявку навіть з поганою кредитною історією, адже ми враховуємо не лише її, створивши свій алгоритм відбору клієнтів. Близько 85% заявок схвалюються, адже ми знаємо, що проблеми в минулому не роблять вас ненадійним позичальником.

Просто виберіть потрібну суму, вкажіть на скільки днів чи тижнів вона вам необхідна та залиште свою заявку в Особистому кабінеті. Зареєструватись на сайті максимально просто, але якщо щось незрозуміло чи є додаткові запитання, то кваліфіковані менеджери завжди раді допомогти.

Способи повернення позики

Варіантів погашення кредиту є декілька, обирайте підходящий для себе:

 • оплата з допомогою банківської карти через Особистий кабінет. Це можна також зробити у будь-який зручний час і в будь-якому місці. Зверніть увагу, що закрити позику можна не лише з допомогою карти, на яку було перерахована сума, а й будь-якою іншою;
 • з допомогою терміналу, які легко віднайти практично в усіх куточках України;
 • скориставшись інтернет-банкінгом різних банків;
 • здійснивши банківський переказ через касу одного з українських банків. У цьому випадку слід врахувати, що гроші можуть надійти не терміново, а через декілька днів (щоб не протермінувати виплату).

Штрафні санкції та послуга пролонгації

Коли терміновий кредит на картку зараховано, важливо сплатити його вчасно, в іншому випадку на клієнта накладатимуться штрафні санкції, які чітко прописані у договорі. Важливо ретельно вивчити усі пункти договору, адже онлайн договір має не меншу юридичну силу, ніж звичайний.

Якщо виникають непередбачувані обставини, які заважають закрити заборгованість вчасно, необхідно донести це до нас. Ми завжди стараємось іти назустріч клієнтам, тому пропонуємо послугу пролонгації. Це означає продовження терміну кредитування на певний час (за домовленістю обох сторін або встановлений договором).

Причини отримати терміновий кредит на картку у нас

Коли гроші потрібні тут і зараз, то слід мати в запасі надійного фінансового партнера. Ним може стати наша компанія, адже ми:

 • працюємо максимально прозоро. Клієнти отримують повну інформацію про відсоткові ставки, штрафні санкції у разі несвоєчасної сплати, можливі бонуси і т.д. Все це вказано на сайті у відкритому доступі. Плюс - умови не можуть змінюватись після укладання договору;
 • максимально вигідні умови. Позика на карту терміново буде перерахована протягом кількох хвилин, при цьому наші відсоткові ставки дуже вигідні, а також діють постійні акції та програми лояльності;
 • швидкість прийняття рішень. Заповнюйте заяву, очікуйте на схвалення та отримайте гроші на карту - все це займає не більше 15 хвилин, на відміну від банків, де потрібно витратити чимало часу;
 • Робота сайту 24/7, що дозволяє у будь-який час дня і ночі подати заявку на фінансову підтримку. Окрім цього у нас немає вихідних та святкових днів, адже ми дбаємо про добробут клієнтів.

Оформляйте терміновий кредит на картку самостійно через форму на сайті. Кваліфіковані менеджери завжди раді допомогти та відповісти на всі ваші запитання.

Скільки грошей Вам потрібно?

-
+

На який термін?

-
+
Промокод
Кредит
0 грн.
Повернути до
00.00.20XX
Відсотки, грн.
0 грн.
Знижка
0 грн.
Загалом до сплати
0 грн.
Маєте запитання? Ми зателефонуємо вам

Читайте також