Кредит з поганою кредитною історією отримати від CoolCredit

Кредит онлайн з поганою кредитною історією

Інколи гроші потрібні тут і зараз, а не через тиждень, коли буде перерахована зарплата. Добре, якщо у вас бездоганна кредитна історія і легко скористатись кредиткою чи отримати кредит в банку. Але якщо у минулому були прострочення, навіть погашені до цього моменту, банки не надто охоче довіряють свої гроші. Хоча це не привід відмовлятись від вигідної для себе позики, адже є мікрофінансові організації, які готові допомогти. Однією з них є наша компанія, де є можливість взяти кредит з поганою кредитною історією без зайвих запитань та стресів.

Окрім того, що це шанс швидко і просто розв'язати свої фінансові проблеми, так можна й виправити погану кредитну історію. Візьміть перший кредит, вчасно погасивши його, а тоді ще декілька, і після кількох вчасно закритих фінансових операцій, можете розраховувати на кредитування від великих банків на більш вагомі суми.

Чому погана кредитна історія може стати причиною відмови у кредитуванні?

Якщо у позичальника є незакриті чи протерміновані у минулому фінансові позики, то повторно отримати погодження на кредит практично нереально. І не допоможуть ані довідки із місця роботи чи джерела прибутку, ані застава майна. Окрім цього відсутність кредитних угод взагалі, також є причиною відмовити у наданні грошей. Адже в цьому випадку кредитор не розуміє, наскільки можна довіряти позичальнику. І все ж отримати кредит з поганою кредитною історією можна легко і просто - для цього слід залишити заявку на нашому сайті.

Одна з основних причин відмови від кредитів є небажання людей шукати довідки про доходи, висвітлювати інформацію про додаткові способи заробітку, заставляти будинок, квартиру чи автомобілі. Взяти позики без цих заморочок стало реальним сьогодні. Все, що для цього знадобиться: телефон, доступ до всесвітньої мережі, паспорт та ІПН.

Кредит на карту навіть з поганою кредитною історією - це просто

Ми лояльно ставимось до клієнтів, навіть, якщо у минулому в них були проблеми з фінансовими операціями. Позичальник отримує схвалення заявки на вигідних умовах та можливість поступово виправити історію кредитувань, щоб отримати більш вагомі позики у банку.

Чому ми видаємо подібні кредити? Тут усе просто - у нас є неодноразовий досвід, коли позичальники з проблемами у минулому справно сплачували заборгованість та часто повертались, виконуючи усі умови договору. Хоча це не означає, що ми схвалюємо 100% заявок, менеджери ретельно підходять до відбору клієнтів, враховуючи співвідношення вимог та можливостей. Для цього враховуються не лише попередні кредитні історії чи їх відсутність, яка також вважається негативною ознакою, але й інші фактори. Для початку сума доступна для таких позичальників може бути невеликою, але при дотриманні термінів сплати, наступного разу можна отримати більші суми.

Чому варто звернутись за грішми саме до нас?

  • Миттєве рішення - навіть при поганій кредитній історії, клієнт отримує схвалення в лічені хвилини, а гроші на карту після цього надходять миттєво. Всього 15 хвилин для заповнення реєстраційної форми та ви не просто знатимете чи є шанс отримати позику, а й матимете гроші на картці;
  • Можливість пролонгації, тобто продовження терміну сплати кредиту. Якщо термін спливає, а грошей все ще немає, то ми пропонуємо пролонгацію договору. Це дозволить позбавитись стресу та успішно закриту позику без протермінування та штрафних санкцій;
  • Підтримка 7 днів в тижні - фінансова підтримка повинна бути доступною кожен день. Якщо терміново знадобились гроші - всього кілька хвилин і де б ви не були, на вашій картці опиниться потрібна сума.

Як бачите, онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово - це реально. У кожного є можливість швидко та просто розв'язати фінансові проблеми, не витрачаючи зайвий час та сили. Просто телефонуйте чи одразу реєструйтесь на сайту, залишивши заявку, і очікуйте на поповнення банківської карти.

Скільки грошей Вам потрібно?

-
+

На який термін?

-
+
Промокод
Кредит
0 грн.
Повернути до
00.00.20XX
Відсотки, грн.
0 грн.
Знижка
0 грн.
Загалом до сплати
0 грн.
Маєте запитання? Ми зателефонуємо вам

Читайте також