ШВИДКИЙ КРЕДИТ В РОЗСТРОЧКУ

Скільки грошей Вам потрібно?

-
+
Промокод
Кредит
0 грн.
Знижка
0 грн.

Для отримання кредиту потрібно зробити лише декілька кроків

1
Хто може взяти кредит?
 • Фізична особа
 • Особа від 18 років
 • Громадянин України
2
Що для цього потрібно?
 • Підключення до інтернету
 • Наявність дійсного паспорта України
 • Наявність банківської картки
 • Мобільний телефон
 • Номер ІПН
3
Як взяти онлайн кредит?
 • Оберіть необхідну суму
 • Заповніть реєстраційну форму - це лише 5 хвилин
 • Після схвалення гроші у вас на рахунку
4
Коли я отримаю гроші?
 • В робочі години Ви отримаєте кошти протягом 15 хвилин
 • Ми працюємо без вихідних з 9:00 по 19:00. Ви можете подати заявку на позику в будь-який час
Маєте запитання? Ми зателефонуємо вам

Про наш кредит

Небанківська позика має переваги перед традиційними кредитами. Навіть якщо Вам відмовили у кредиті у банку, Ви можете подати нам заявку на розгляд та розраховувати на нашу допомогу. При позитивному рішенні по Вашій заявці, кошти за кілька хвилин будуть на Вашій банківській карті.

Позика не обійдеться без перевірки вашої кредитної історії, але навіть негативна помітка не значить, що Ви не маєте шансів отримати кредит. Ми справедливі і покладаємось на індивідуальний підхід до наших клієнтів.

Цей швидкий кредит призначений насамперед для тих, кому потрібно більше грошей і більше часу для їх повернення. Оформлюйте пролонгацію та користуйтесь споживчим кредитом, повертаючи його з довільним графіком платежів.

На що Ви чекаєте? Ви можете отримати гроші протягом 15 хвилин
Поширені запитання
Подача заявки на отримання кредиту здійснюється онлайн. Ми можемо відправити Вам гроші практично відразу після укладення договору.
Ми не банк. У нас Ви можете обійтися без гарантії та поручителя.
Так, можете. Наш процес затвердження дає вам шанс на отримання кредиту, навіть якщо Вам відмовлять традиційні фінансові установи. Однак при схваленні позики ми беремо до уваги ваші фінансові можливості погашення кредиту. Це захищає обидві сторони - нас самих і, головне, вас.
Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання простроченої заборгованості у період дії воєнного стану в Україні» (надалі – Закон) повідомлення споживачів, їх близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів, майнових поручителів третіх осіб, взаємодія з якими передбачена договором про споживчий кредит та які надали згоду на таку взаємодію про належність особи до захищеної категорії та копії відповідних підтвердних документів про належність до захищеної категорії, перелік яких визначено в Законі, приймаються:
 • на адресу місцезнаходження Товариства: 03150, місто Київ, Вулиця Ділова, будинок 6
 • на адресу електронної пошти Товариства: info@coolcredit.ua.
 • за номером телефону: 0 800 353 207.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ
У разі користування фінансовою послугою, що надається Сool Credit, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії позичальника, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного кредитного договору, відступлення права грошової вимоги за кредитним договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов'язання згідно з кредитним договором, позичальнику на 4-й календарний день прострочення одноразово нараховується неустойка у розмірі 50% від суми кредиту (не застосовується на час дії законодавчих обмежень).
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки (погашення заборгованості в межах строку кредиту або протягом трьох календарних днів після закінчення такого строку), користування кредитом для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за стандартною процентною ставкою.
Також попереджаємо про:
те, що порушення виконання зобов'язання щодо повернення кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання кредиту надалі;
те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання споживчого кредиту;
те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;
те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами кредитних договорів тільки за згодою сторін;
можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;
те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати;
те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється без змін умов попередньо укладеного договору в бік погіршення для Споживача.
Якщо виникли труднощі з оплатою кредиту, у Вас є можливість продовжити кредит на термін від 5 до 30 днів, сплативши нараховані відсотки на поточний момент. Кількість продовжень необмежена.
Так, Ви можете погасити кредит достроково, сплативши отримані кошти та нараховані відсотки за термін користування на поточний момент. Додаткових витрат не передбачено.
Ви не зобов'язані! Кредит надається на споживчі цілі, тому Ви можете використовувати кошти на придбання споживчих товарів, послуг, навчання, лікування тощо.
Ми оцінюємо кожну заявку повністю індивідуально. Як відповідальний кредитодавець захищаємо своїх клієнтів від надмірної заборгованості. Ми є експертами у світі фінансів і маємо ліцензію Національного банку України, що здійснює державне регулювання у сфері ринку фінансових послуг. Ми прислухались до потреб наших клієнтів, тому поєднали простоту, швидкість, справедливість і створили наш сервіс онлайн-кредитування.