Швидкий Кредит без довідки про доходи в CoolCredit

Вигідний кредит без довідки про доходи

Інколи гроші потрібні тут і зараз, чекати до зарплати ніколи, а для позики у банку слід зібрати чималу кількість паперів. Окрім того, банки не надто налаштовані схвалювати кредит без довідки про доходи й тим паче без офіційного працевлаштування. Проте вихід є - швидкі позики від макрофінансової організації, якою ми являємось. Отримати потрібну суму можна не просто терміново у будь-який день та час доби, але без збору різноманітних паперів.

Для того аби було більш зрозуміло, хто ми і як це працює, трішки деталей. Мікрозайм - це споживча позика на відносно невелику суму та термін. Їх можна запросто оформити онлайн без дзвінків оператора та купи заморочок. Але найбільшою перевагою є доступність для кожного. Такий кредит без офіційного працевлаштування та довідок про доходи, застави майна чи пошуку поручителів може чудово виручити при невеликих фінансових проблемах.

Хто може розраховувати на швидкий кредит без довідки про доходи?

Отримати позику може практично кожен громадянин України, віком від 18 до 70 років. Для нас не важливо чи це студент, мама у декреті чи пенсіонер, завжди вигідні відсоткові ставки та лояльні умови чекають на кожного. Відсоток відмов дуже низький, а для подачі заявки потрібно дуже мало:

  • український паспорт та ІПН;
  • банківська картка будь-якого українського банку, на котру будуть перераховані гроші;
  • електронна пошта та мобільний номер телефону, що є активним на момент оформлення кредиту.

Все, жодних довідок про доходи чи підтверджень офіційного працевлаштування, застав майна чи поручителів. Окрім того, ми виступаємо за прозорі умови співпраці, які детально прописані на сайті та у договорах. Важливо, що умови не можуть змінюватись після підписання договору, тому клієнт застрахований від неочікуваного росту відсоткової ставки чи прихованих комісій. Зверніть увагу, що усі договори, укладені онлайн, мають таку ж юридичну силу, як і укладені у фізичному відділенні банку.

Якщо ви досі шукаєте в якому банку можна взяти кредит без довідок про доходи, то заходьте до нас. Для початку можна скористатись зручним та зрозумілим калькулятором, де слід ввести необхідні суму та термін, а далі отримати точну кінцеву суму до сплати. Далі заповнюєте анкету, вказавши особисті дані, що займе не більше 3-5 хвилин та очікуєте на рішення.

Після оформлення заявки на кредит без довідки про доходи чи офіційного працевлаштування слід почекати до 15 хвилин. Якщо заявка буде схвалена, то гроші миттєво опиняться на вашому рахунку.

Переваги співпраці з нами

  • Цілодобова фінансова підтримка. Ми знаємо, що фінансові проблеми часто виникають неочікувано та невчасно. Терміново потрібні гроші, а в банку вихідний або закінчились робочі години? З нами таких проблем не виникає, адже заявку можна оформити 24/7;
  • Вигідні відсоткові ставки та програми лояльності. Клієнти отримують не лише можливість відкрити кредит без довідок про доходи, офіційного працевлаштування та поручителів, але й на вигідних умовах. Плюс - якщо ви не вперше берете позику, а попередні були вчасно закриті, то з кожним разом отримуєте більш вигідні відсоткові ставки;
  • Гарантії безпеки. Усі дані, надані для укладання договору в повній безпеці;
  • Прозорі умови без прихованих комісій та платежів. В договорі чітко прописуються всі можливі варіанти сплати/несплати боргу, і після його підписання нічого не може змінюватись, тому можете бути впевнені, що підводних каменів не буде;
  • Мінімальні терміни - чверть години і кошти на картці. Жоден банк не зможе запропонувати настільки швидкого рішення, що ж казати про поїздки у відділення та простоювання у чергах;
  • Пролонгація (продовження терміну сплати кредиту). Якщо в силу певних обставин немає можливості сплатити борг вчасно, то можна домовитись про пролонгацію. Це позбавить від штрафних санкцій;
  • Кваліфіковані менеджери, які готові допомогти та відповісти на всі запитання, розказавши як взяти кредит без довідок про доходи чи офіційного працевлаштування. Крім того, вони готові допомогти старшому поколінню, що не надто “дружить” з сучасними технологіями, оформити усе телефоном.

Тепер не треба їздити по різних українських банках у пошуках, де взяти кредит без довідок про доходи та поручителів. Просто реєструйтесь на сайті, залишайте заявку та очікуйте на рішення. Близько 85% заявок уже через 15 хвилин отримують потрібну суму на картку та можуть витрачати її за власним розсудом.

Скільки грошей Вам потрібно?

-
+

На який термін?

-
+
Промокод
Кредит
0 грн.
Повернути до
00.00.20XX
Відсотки, грн.
0 грн.
Знижка
0 грн.
Загалом до сплати
0 грн.
Маєте запитання? Ми зателефонуємо вам

Читайте також